Uromexil Forte – Opinie, Skład, Działanie, Forum, Cena

Uromexil Forte to kapsułki, dzięki którym można się pozbyć problemów z prostatą. Są z naturalnych składników, więc nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia i można je przyjmować bez nadzoru lekarza, co dla wielu mężczyzn jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Warto dodać, że nieleczona prostata może z czasem doprowadzić nawet do rozwoju nowotworu, dlatego tak ważne jest podjęcie leczenia w porę. Czy jednak Uromexil forte jest właściwym preparatem? www.Uromexil.pl

Co to jest Uromexil Forte?

Zapalenie gruczołu krokowego jest bardzo powszechne, według danych medycznych może dotyczyć co drugiego dorosłego mężczyzny. To schorzenie daje o sobie znać wyjątkowo nieprzyjemnymi objawami:

 •  pojawia się mocny ból w kroczu
 • są duże problemy z oddawaniem moczu
 •  występuje gorączka, dreszcze, ból mięśni

uromexil forte

Mimo tych dolegliwości, bardzo wielu mężczyzn nie się do lekarza. To poważny błąd, ponieważ nawet gdy po jakimś czasie objawy osłabną, to absolutnie nie oznacza, że prostata została wyleczona. Lekceważenie chorej prostaty ma poważne konsekwencje, jak pisze mp.pl w niektórych przypadkach może się to nawet zakończyć śmiercią z powodu choroby nowotworowej, jak więc widać, dla własnego dobra powinno się podjąć jakieś działanie.

Uromexil jest właśnie takim rozwiązaniem. To suplement diety, ale pomaga zwalczyć objawy zapalenia prostaty i eliminuje źródło stanu zapalnego. Na stronie producenta można przeczytać, że Uromexil przywraca normalne funkcjonowanie prostaty, reguluje poziom testosteronu i poprawia jakość życia seksualnego, a działanie preparatu udało się potwierdzić podczas badań konsumenckich.

Jak wygląda kuracja z Uromexil?

uromexil forte stosowanie-działanie-efekty

Uromexil forte ma za zadanie wyleczyć zapalenie prostaty. Jest wygodną i dyskretną metodą leczenia, dużo bardziej komfortową od zastrzyków, czopków czy masaży. Wszystko sprowadza się po prostu do przyjmowania codziennie po jednej tabletce, w poważniejszym stanie można zwiększyć dzienną dawkę do dwóch kapsułek.Jest to standardowa procedura tak jak ma to miejsce przy uzywaniu prostaline czy prostonel.

Uromexil forte najlepiej przyjmować przed posiłkiem. Tabletki popija się wodą. Zalecany czas trwania kuracji to 30 dni i po tym czasie powinna być już odczuwalna wyraźna poprawa. Efekty będą jeszcze lepsze, jeśli podczas suplementacji ograniczy się palenie i picie alkoholu, warto też regularnie uprawiać seks oraz zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Dużo dobrego dla zdrowej prostaty robi też odpowiednia dieta.

Dla kogo jest przeznaczony Uromexil?

To produkt dla mężczyzn powyżej 18 roku życia. Zaleca się go stosować zawsze wtedy, gdy pojawia się stan zapalny w obrębie gruczołu krokowego oraz takie dolegliwości jak uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza, konieczność częstego korzystania z toalety, bolesne parcie na pęcherz.

Szczególnie poleca się Uromexil mężczyznom po 50 roku życia, bo właśnie w tej grupie wiekowej ryzyko zachorowania jest najwyższe.

Uromexil – 50%

Jak działa Uromexil forte?

Tabletki Uromexil forte działają od pierwszego dnia. Składniki aktywne likwidują stan zapalny i łagodzą ból, oczyszczają drogi moczowe ze złogów, przywracają wysoki poziom testosteronu. Potrzeba oddawania moczu jest coraz rzadsza i do toalety chodzi się z normalną regularnością. Znika też uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza.

Pod wpływem Uromexil forte poprawiają się funkcje seksualne – zaburzenia w tej sferze często są wynikiem właśnie chorej prostaty i usuwając stan zapalny można jednocześnie przywrócić mocną erekcję.

uromexil forum skład jakie składniki

Jakie składniki są w tabletkach Uromexil forte?

 • Ekstrakt z owoców palmy Serenoa Składnik ten oficjalnie uchodzi za lek na choroby prostaty, jego działanie lecznicze zostało udowodnione naukowo. Hamuje on konwersję testosteronu w formę DHT, dzięki czemu usuwany jest stan zapalny, a wartościowy testosteron pozostaje na wyższym poziomie. Zapobiega rozwojowi komórek rakowych.
 • Ekstrakt z żurawiny Oczyszcza drogi moczowe, normalizuje oddawanie moczu, usuwa stany zapalne w gruczole krokowym. Przyczynia się także do zmniejszenia rozmiaru prostaty. Działa ochronnie i wzmacniająco, zapobiega infekcjom bakteryjnym.
 • Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej Łagodzi ból i usuwa stany zapalne. Chroni przed nawrotami infekcji i niszczy bakterie atakujące układ moczowy. Rozszerza naczynia krwionośne, co pomaga w osiąganiu erekcji. Spowalnia rozrost prostaty i reguluje poziom hormonów. Ułatwia oddawanie moczu przy przerośniętej prostacie.
 • Cynk Podnosi poziom naturalnego testosteronu. Dodaje energii, zwiększa wydolność organizmu. Pomaga utrzymać wysoką sprawność seksualną, poprawia jakość nasienia. Chroni przed rozwojem komórek rakowych w prostacie i spowalnia rozwój tego gruczołu.

Dlaczego właśnie te składniki zawiera Uromexil? Jaką mają skuteczność?

Skład formuły nie jest przypadkowy. Każda z substancji użyta przy produkcji Uromexil forte została przebadana naukowo, i jest potwierdzone, że z ich pomocą można wyleczyć zapalenie prostaty oraz łagodne zmiany nowotworowe. Składniki Uromexil forte chronią też przed patologicznymi zmianami w obrębie układu moczowo-płciowego.

Uromexil forte Efekty, Skuteczność

uromexil forte opinie, komentarze, forum

Skuteczność gotowego suplementu potwierdzono badaniami. Ich wyniki wyglądają następująco:

Zmniejszenie stanu zapalnego – 89 procent

Redukcja bólu w kroczu – 90 procent

Zmniejszenie parcia na pęcherz – 91 procent

Zmniejszenie rozmiaru prostaty – 86 procent

Mocniejsza i dłuższa erekcja – 93 procent

Poprawa samopoczucia – 95 procent

Są to bardzo dobre wyniki, które stawiają Uromexil na czele listy najlepszych naturalnych preparatów na prostatę. Specjaliści zwracają uwagę, że przy współczesnym stylu życia dbanie o prostatę jest szczególnie istotne, ponieważ coraz więcej mężczyzn prowadzi siedzący tryb życia i nie odżywia się prawidłowo, a to sprzyja chorobom.

Uromexil Forte Opinie, Co piszą na forum?

„Przez kilka miesięcy męczyłem się z prostatą. Do lekarza wstydziłem się pójść, a jak ból był już nie do zniesienia to brałem tabletki. Ból jednak powracał i coraz trudniej było mi zapanować nad pęcherzem, w nocy budziłem się po kilka razy, ale mimo pójścia do toalety ciągle miałem wrażenie, w pęcherzu coś jeszcze jest. W końcu się przemogłem. Słyszałem, że naturalne suplementy są pomocne, a Uromexil forte miał dużo pozytywnych opinii. Po dwóch tygodniach objawy ustąpiły. Infekcja do tej pory nie wróciła, nie mam już żadnych dolegliwości.” Tadeusz

„Zapalenie prostaty to nie przelewki, bardzo ciężko jest zignorować objawy, bo one przez cały czas dają o sobie znać. Jakoś się przemogłem i poszedłem do lekarza, a on mnie pocieszył że zmiany nie są jeszcze bardzo poważne. Zasugerował więc na początek naturalny suplement, który powinien unormować pracę pęcherza i zmniejszyć prostatę. I rzeczywiście zadziałało. Uromexil brałem przez miesiąc, po tym czasie ból już się nie pojawił. Na usg wyszło, że prostata się pomniejszyła.” Romek

„Jak większość facetów po 40-tce, tak i mnie dopadły kłopoty z prostatą. Najpierw czułem, jak osłabił się strumień moczu, potem coraz częściej musiałem chodzić do łazienki. A na koniec pojawił się jeszcze ból, naprawdę ostry, czasami nie dawał mi spać i przeszkadzał w pracy. Opinie o Uromexil zachęciły mnie do kupna tego środka i mogę tylko powiedzieć, że działa tak jak obiecuje producent. Już nie mam problemów z pęcherzem, poprawiło się nawet w łóżku.” Andrzej

Czy Uromexil forte jest bezpieczny?

Formuła Uromexil jest przebadana i zaakceptowana przez specjalistów, produkt otrzymał wszystkie potrzebne certyfikaty jakości. Wszystkie składniki pochodzą z atestowanych upraw i są starannie dobierane pod kątem jakości. Dawki poszczególnych składników aktywnych są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i produkt nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Producent podkreśla jednak, że Uromexil musi być przyjmowany ściśle według zaleceń, jakie można znaleźć w ulotce. Nie wolno zwiększać dawki, jeśli ból jest bardzo silny, trzeba po prostu wydłużyć okres suplementacji albo zgłosić się do lekarza po dodatkową pomoc.

Zalety stosowania Uromexil forte:

 • – szybkie działanie
 •  naturalny, przebadany pod kątem bezpieczeństwa skład
 • eliminacja bólu prostaty
 • usunięcie stanu zapalnego prostaty
 • stabilna gospodarka hormonalna
 •  ochrona przed rakiem prostaty
 •  brak skutków ubocznych
 • wolno stosować w każdym wieku
uromexil cena ile kosztuje

Uromexil forte Cena

Ile kosztuje Uromexil?

Uromexil jest sprzedawany bez recepty, można go zamówić w dowolnym momencie. W tym miesiącu cena za jedno opakowanie została obniżona o połowę, z 278 do 139 złotych.

Gdzie zamówić Uromexil?

Uromexil jest do kupienia w internecie, na stronie producenta. Transakcja jest anonimowa, nikt więcej nie dowie się o złożonym zamówieniu. Zamówienie jest realizowane telefonicznie, po wysłaniu formularza online.

Na tabletki Uromexil można trafić także poza oficjalną stroną, okazuje się jednak, że najczęściej są to podróbki o całkiem innym składzie. Producent przestrzega przed takimi transakcjami i zachęca do kupowania na oficjalnej stronie.

Spis treści