Désir Éternel Homme Feromony – Opinie, Forum, Składniki, Działanie, Cena, Gdzie kupić, Allegro

Desir Eternel Homme
5/5 - (1 vote)

Cieszące się rosnącym zainteresowaniem feromony Désir Éternel  Homme mają niezwykłe właściwości. Ich zaletą nie jest jedynie ładny zapach, a tak naprawdę najważniejsze jest właśnie to, czego nie można wyczuć węchem. W tych perfumach ukryte są feromony, nieco tajemnicze substancje o niezwykłym działaniu. Na czym dokładnie ono polega i dlaczego warto zastąpić zwykłe zapachy perfumami Desir Eternel Homme?

www.DesirEternelHomme.pl

Dlaczego właśnie feromony są w perfumach Désir Éternel Homme?

Co sprawia, że niektórzy mężczyźni potrafią sobie zjednywać sympatię otoczenia i mają powodzenie u kobiet? Odpowiedź jest w feromonach. Nie widać ich, nie można ich dotknąć ani poczuć nosem, a jednak mają one przemożny wpływ na inne osoby. Choć wydają się one bardzo tajemnicze, to nie są wcale niczym niezwykłym w naturze – występują bardzo powszechnie u zwierząt, a teraz wiadomo, że także ludzie mogą je wytwarzać.

Desir Eternel Homme

Nie każdy jednak produkuje feromony albo wydziela je tylko w małym stężeniu. Poza tym feromony występują w różnych odmianach i każdy typ ma swoje specyficzne właściwości. Dużą zaletą perfum Desir Eternel Homme jest to, że starannie dobrano mieszankę feromonów, wybierając jedynie te, które potęgują pozytywne właściwości i maskują niepożądane działanie.

Na czym dokładnie polega działanie feromonów w Desir Eternel Homme?

Feromony są produkowane przez żywe organizmy. Nie pachną, ale gdy są w odpowiednio dużym stężeniu, docierają do drugiej osoby, a konkretnie – do jej podświadomości. Na tym właśnie polega ich moc, na pozawerbalnych sygnałach, które aktywują konkretne obszary mózgu i niejako sterują czyimś zachowaniem. Feromony wysyła się po to, by zakomunikować swoją dominację, aktywność seksualną, podniecenie.

desir eternel homme składniki, efekty, allegro

Informacje przenoszone przez feromony są odbierane poza świadomością, więc kobiety nie mają wpływu na to, jak zareagują na mężczyznę używającego Desir Eternel Homme. Feromony docierają do narządu lemieszowo-nosowego, a stamtąd jako chemiczny sygnał docierają pod podwzgórza. Tym sposobem wywołują u kobiet pozytywne reakcje – stają się one bardziej zainteresowane danym mężczyzną i uważają go za bardziej męskiego, pewnego siebie, godnego zaufania.

Jakich feromonów użyto w perfumach Désir Éternel Homme? Jakie ma składniki ?

Perfumy z feromonami muszą mieć prawidłowo skomponowany skład żeby zadziałać na kobiety. W Desir Eternel Homme są wyłącznie feromony o potwierdzonym działaniu. Są to:

  • androstadienon
  • androstenol
  • androstenon
  • androsteron

Androstadienon jest typowo męskim feromonem. Mężczyźni, który go mają, są odbierani jako silni, samiec alfa, męscy i zdecydowani. Androstadienon pomaga łatwiej zbliżyć się do kobiety, zmniejsza jej zdenerwowanie, zwiększa za to poczucie bezpieczeństwa. Androstadienon odpowiada też za bardziej otwartą i towarzyską postawę, prócz tego jest użyteczny w stałych związkach, budując zaufanie i bliskość między dwójką osób.

Androstenol intensyfikuje działanie androstadienonu. Poprawia nastrój kobiety i zwiększa jej podniecenie seksualne. Pod wpływem tego feromonu kobiety wyżej oceniają mężczyznę i chętniej wchodzą z nim w bliskie kontakty. Androstenol bardzo dodaje pewności siebie, umożliwia łatwe nawiązywanie znajomości, odpowiada za dobre relacje z ludźmi. Pomaga w intymnych sytuacjach. Dostarcza także informacji o dobrym zdrowiu, siłach witalnych i wysokich możliwościach seksualnych. www.DesirEternel.pl

Kolejny feromon znajdujący się w Désir Éternel Homme to androstenon. W nadmiarze nie jest pozytywny, ponieważ wiąże się z agresywnością, jednak w mniejszych dawkach pokazuje, że mężczyzna jest dominujący, godny szacunku i atrakcyjny dla płci przeciwnej. Mężczyzna pachnący androstenonem robi wielkie wrażenie na kobietach, przyciąga ich uwagę i wzbudza podziw. Feromon ten przydaje się podczas seksu, zwiększając pożądanie i zachęcając do odważniejszych działań.

Nieco agresywną naturę androstenonu przełamuje androsteron, ostatni feromon na liście Desir Eternel Homme. Informuje on, że mężczyzna jest silny, ale można przy nim czuć się bezpiecznie. Jest bardzo pozytywnie odbierany przez kobiety, dzięki czemu stają się one w towarzystwie mężczyzny bardziej odprężone, rozluźnione i mniej zdenerwowane.

Opinie o Desir Eternel Homme

Jak w praktyce wygląda skuteczność Desir Eternel Homme? Co mówią klienci?

„Feromony? Miałem je za kolejny trick marketingowy. Wiem że podświadomość odgrywa wielką rolę przy podrywaniu, ale żeby na czyjeś myśli wpłynąć samymi tylko perfumami? A jednak DesirEternel Homme działa. Nie wiem jak i w sumie mało mnie to już obchodzi. Liczy się efekt, a ten jest niesamowity. Tak jak kiedyś większość dziewczyn po prostu mnie zbywała, tak teraz często same mnie zagadują.” Andrzej

„O Desir Eternel Homme usłyszałem od kolegi. Jak powiedział, swoje podboje zawdzięcza feromonom i dzięki temu najładniejsze dziewczyny zawsze wybierają właśnie jego. Kupiłem perfumy i po pierwszym dniu odczułem różnicę. Kobiety same się do mnie uśmiechały, zaczepiały, proponowały drinka. Mogę wreszcie cieszyć się pełnią życia.” Fabian

Jak powinno się używać, stosować Désir Éternel Homme?

Désir Éternel Homme Feromony - Opinie, Forum, Składniki, Działanie, Cena, Gdzie kupić, Allegro 1

Desir Eternel Homme to feromony z perfumy, czyli po prostu pryska się nimi skórę. Nie trzeba ich dawać dużo, ale warto zwrócić uwagę na miejsce aplikacji – feromony wydzielane są między innymi przez gruczoły potowe, dlatego w miejscach takich jak kark, przeguby dłoni, pachy czy klatka piersiowa pachną one najmocniej. I z tego też względu spryskanie perfumami Desir Eternel Homme samych ubrań nie przyniesie spodziewanego efektu. www.DesirEternel.pl

Perfum nie trzeba wcierać, same wchłoną się w skórę. Zapach utrzyma się przez dłuższy czas, jeśli skóra będzie dobrze nawilżona bezwonnym kremem albo balsamem. Wolno używać Desir Eternel Homme razem z innymi perfumami, choć nie ma takiej potrzeby, mają one wystarczająco atrakcyjny zapach.

Dla kogo Desir Eternel Homme to dobre rozwiązanie?

Desir Eternel Homme to perfumy wyłącznie dla mężczyzn. Może je stosować każdy, nie ma tutaj jakichkolwiek przeciwwskazań i ograniczeń.

Dlaczego warto używać Désir Éternel Homme?

Desir Eternel Homme dodają śmiałości, odwagi, zdecydowania. Z tymi perfumami każdy mężczyzna stanie się bardziej atrakcyjny i pewny siebie, a trudności w nawiązywaniu kontaktów staną się przeszłością. Dzięki Desir Eternel Homme można wzbudzić większe zainteresowanie wśród kobiet i znacznie łatwiej będzie się z nimi umawiać na randki.

Z Desir Eternel Homme mężczyzna tworzy wokół siebie aurę bezpieczeństwa, co przyciąga kobiety. Nawet jeśli do tej pory podrywanie kobiet szło bardzo opornie, feromony Desir Eternel Homme to zmienią o 180 stopni i zapewnią wielkie powodzenie wśród kobiet. Feromony budują atrakcyjność, zwiększają pożądanie u płci przeciwnej, zachęcają do bliskości.

Jakie efekty daje stosowanie Desir Eternel Homme?

  • poczucie bezpieczeństwa
  • większe zainteresowanie ze strony atrakcyjnych kobiet
  • wzbudzanie podniecenia
  • silny urok, któremu nikt nie może się oprzeć

Gdzie można zamówić Desir Eternel Homme?

Feromony już od długiego czasu cieszą się wielką popularnością, a co za tym idzie, na rynku jest mnóstwo ofert ich sprzedaży. Nie wszystkie preparaty z feromonami działają równie dobrze, zdarzają się także podróbki tych najlepszych perfum, jak Désir Éternel Homme. Jedynie w ofercie producenta są perfumy z wysoką zawartością feromonów, o dobrym działaniu i wysokiej skuteczności. Podróbki dostępne w innych miejscach nie są oczywiście objęte gwarancją producenta, dlatego odradza się ich kupowanie.

desir eternel homme cena, strona producdnta, allegro

Najbezpieczniejszą opcją pozostaje zakup na stronie producenta. To bardzo proste i bezpieczne – wchodzi się na stronę sprzedażową, wybiera produkt, podaje dane do wysyłki i określa sposób płatności. Przesyłka będzie na miejscu w przeciągu kilku dni roboczych.

Cena Desir Eternel Homme

Ile trzeba zapłacić za Desir Eternel Homme? – Cena perfum jest uzależniona od ilości określonej w zamówieniu. Jeśli wybierzesz tylko jedno opakowanie Desir Eternel Homme, cena wynosi 139 zł i do tego jeszcze koszty wysyłki. Trochę taniej będzie, gdy od razu kupisz dwa opakowania, a do tego dostawa przy tym pakiecie jest darmowa – za dwie sztuki DesirEternel Homme płaci się równo 260 zł. Najkorzystniejsza finansowo propozycją jest największy pakiet złożony z trzech opakowań perfum i jednej buteleczki gratis dodawanej przez producenta. Największy zestaw, 3+1, kosztuje 417 zł, czyli oszczędza się aż 25 procent. Nie trzeba też oczywiście dopłacać za przesyłkę.

Producent daje możliwość zapłaty przy odbiorze. Jeśli produkt nie spełni oczekiwań konsumenta, można domagać się zwrotu – wszystkie szczegóły z tym związane są opisane w regulaminie sklepu producenta.

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *