Prostonel Opinie, Działanie, Skład, Efekty, Cena Sklep, Apteka

Co to jest Prostonel?

Jeśli masz problemy z prostatą lub objawy które mogą o tym świadczyć które opisze poniżej w tym artykule, warto sięgnąć po Prostonel, czyli suplement diety na zapalenie prostaty. Jak zapewnia producent preparatu, środek działa błyskawicznie, łagodząc ból i usuwając przyczynę stanu zapalnego. Jest przy tym bezpiecznym rozwiązaniem, ponieważ nie zawiera w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji.

prostonel opakowanie tabletek

Prostonel swoim działaniem obejmuje także poprawę funkcji seksualnych, więc to idealny środek dla każdego mężczyzny szukającego kompleksowego środka na męskie dolegliwości. Prostonel działa też ochronnie, nie dopuszczając do tego, by problemy prostaty powróciło.

Celem tabletek jest również przywrócenie normalnego oddawania moczu oraz usunięcie bólu. Nieprzyjemne objawy powinny ustąpić już po kilku dniach stosowania tabletek, ale nie powinno się zakańczać kuracji przed czasem.

Sprawdź także: prostoxalen opinie

Zapalenie Prostaty

leczenie prostaty z prostonel

Zapalenie prostaty może naprawdę mocno dać w kość. Jest to dolegliwość, która atakuje niezależnie od wieku, aa szczęście w pełni uleczalna, jeśli szybko się zareaguje. Zapalenie prostaty to przede wszystkim ból w okolicach krocza oraz problemy natury seksualnej, mogą też wystąpić zaburzenia w oddawaniu moczu.

Za stan zapalny odpowiadają zazwyczaj infekcje wirusowe lub bakteryjne. Taka infekcja raczej sama nie ustąpi, jednak wielu mężczyzn nie ma zamiaru udać się do lekarza w sprawie swojego krępującego problemu. Są jednak i inne metody, które nie wymagają obecności lekarza – można stan zapalny wyleczyć suplementem Prostonel. Na czym polega jego skuteczność?

Zapalenie prostaty – objawy

Zapalenie prostaty ( prostatitis ) to jedno z najczęstszych schorzeń dotykających mężczyzn. Czasami, w początkowej fazie, może nie dawać prawie żadnych objawów, jednak im dłużej to trwa, tym bardziej dolegliwości się nasilają. Co gorsza, nieleczone zapalenie prostaty może się przerodzić w przewlekłą chorobę gruczołu krokowego albo doprowadzić do bezpłodności.

Typowe objawy stanu zapalnego prostaty to:

 • ból krocza, w pachwinie i dolnej części pleców, czasami także ból głowy
 •  podwyższona temperatura i dreszcze
 • silne parcie na pęcherz
 •  pieczenie przy oddawaniu moczu
 • obniżone libido i trudności z osiągnięciem erekcji
 •  ogólne osłabienie organizmu

Problemy z prostatą a męskie libido

Libido w dzisiejszych czasach staje się coraz ważniejszym czynnikiem, dzięki któremu przywiązujemy większą uwagę do kwestii zbliżeń fizycznych. Brak popędu sprawia, że ochota na seks czy też inne przygody erotyczne są zupełnie nieistotne. Brak seksu nie sprawia problemy, ponieważ zbyt niski poziom libido całkowicie odbiera ochotę na seks i organizm danego człowieka wcale nie odczuwa z tego powodu jakiś dysfunkcji. Jednak zbyt duży poziom libido również nie jest zbyt pożądany, ponieważ wtedy ochota na seks nieustająca co może skutecznie dezorganizować codzienne, prawidłowe funkcjonowanie. Umężczyzn to często właśnie problemy z prostatą  czy też  stresy w pracy czy domu, zmęczenie czy rozgoryczenie

Poziom libido może być podwyższony za pomocą środków farmakologicznych lub też takich środków, które w zasadzie są dostępne w każdym domu, na przykład miód, czekolada czy bita śmietana no i oczywiście suplementy jak prostonel czy uromexil forte tabletki

Prostonel Skład

Jaki skład ma Prostonel? Składniki Produktu

prostonel skłąd, wszystkie skłądniki preparatu na prostatę
 • Ekstrakt z pokrzywy – Zwiększa odporność organizmu, blokuje rozwój chorób prostaty i usuwa stany zapalne.
 • Jeżówka purpurowa – Niszczy bakterie oraz wirusy, pomaga na zaburzenia w oddawaniu moczu, przyspiesza przemianę materii.
 • L-arginina Oczyszcza wątrobę, bierze udział w syntezie tlenku azotu, poprawia funkcjonowanie układu moczowego, usuwa z organizmu groźne toksyny.
 • Żeń szeń Podnosi seksualność, pomaga zwalczyć zaburzenia erekcji, wzmacnia i przywraca normalne krążenie krwi.
 • Cynk- Niezbędny do prawidłowego funkcjonowania prostaty pierwiastek, zwiększa stężenie testosteronu, obniża cukier, poprawia metabolizm.
 • Wszysktkie składniki produktu prostonel dostępne na  stronie producenta

Jak działa Prostonel?

Zawarte w tabletkach substancje aktywne łagodzą stany zapalne w obrębie układu moczowego oraz hamują przerost gruczołu krokowego. Suplement przyspiesza regenerację uszkodzonych komórek, dzięki czemu organizm w krótkim czasie wraca do normalnego funkcjonowania, a przykre zaburzenia ustępują. Prostonel chroni też prostatę przed kolejnymi stanami zapalnymi i można go stosować w ramach profilaktyki antyrakowej.

Efekty działania tabletek Prostonel to:

 • brak bólu w kroczu i pachwinach
 • – brak problemów z oddawaniem moczu
 • – zlikwidowanie stanów zapalnych w
 • – ochrona przed dalszym przerostem prostaty
 • – poprawa funkcji seksualnych

Czy Występują Skutki Uboczne ?

Skład tabletek Prostonel jest naturalny, więc praktycznie nie ma ryzyka, że wystąpi niepożądana reakcja organizmu na suplement, z wyjątkiem sytuacji, gdy chory ma stwierdzoną alergię na substancje znajdujące się w preparacie. Kuracja prowadzona zgodnie z zaleceniami nie powinna przynieść żadnych efektów ubocznych – to bezpieczniejsze rozwiązanie niż antybiotyki, które także usuwają stan zapalny, ale przy okazji niszczą także zdrowe komórki.

Prostonel wolno brać razem z innymi suplementami, ale nie powinny mieć one podobnych składników. Mężczyźni, którzy już leczą się na prostatę i stosują leki zapisane przez lekarza, mogą w razie wątpliwości skonsultować rozpoczęcie nowej suplementacji.

Zobacz: Najlepsze produkty na prostatę

Jak przyjmować Prostonel?

Prawidłowe dawkowanie Prostonelu to jedna tabletka dziennie. Każda dawka dostarcza tyle aktywnych substancji, by szybko zlikwidować stan zapalny w prostacie, ale bez negatywnego wpływu na pracę innych narządów. Jedno opakowanie wystarcza na pełen miesiąc kuracji.

W przypadku poważniejszego stanu zamiast zwiększania dobowej dawki Prostonelu zaleca się wydłużenie kuracji o kolejne tygodnie.

Czy Preparat na zdrową prostatę  jest skuteczny?

prostonel działanie, efekty

Działanie Prostonelu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi, przeprowadzonymi w 2019 roku w Sanatorium Uzdrowiskowym w Zakrzewie. Po 25 dniach badań stwierdzono, że u niemal 90 procent pacjentów doszło do poprawy stanu zdrowia. Produkt był stosowany przez mężczyzn w różnym wieku, którzy uskarżali się na takie dolegliwości jak ból w kroczu, nietrzymanie moczu i powiększony gruczoł krokowy.

Badania wykazały, że Prostonel ma wysoką skuteczność, w granicach 90 procent, na takich obszarach jak:

 • – ból wywołany stanem zapalnym
 • – ciągłe parcie na pęcherz
 • – przywrócenie prawidłowego rozmiaru prostaty

Prostonel Opinie

Opinie i komentarze o tabletkach

Prostonel zbiera bardzo dobre opinie wśród klientów, którzy szukali naturalnego środka na zapalenie prostaty. Większość użytkowników przyznaje, że suplement bardzo szybko zaczyna działać, a najczęściej już po jednym miesiącu nie ma śladu po stanie zapalnym.

Preparat Na Prostatę cieszy się także uznaniem wśród lekarzy i jest często polecany w ramach leczenia oraz profilaktyki zdrowotnej. Specjaliści też zwracają uwagę na naturalny skład oraz szybkie działanie bez żadnych efektów ubocznych.

Poniżej Opinie Prostonel znalezione na forum

„U mojego męża stwierdzono problemy z prostatą, chociaż nie ma jeszcze 40 lat i nigdy nie uskarżał się na problemy tego typu. Lekarz zapewnił, że jeśli mąż szybko podejmie leczenie, choroba się nie rozwinie, a jego stan na szczęście nie był bardzo poważny, dlatego zamiast silnych leków na receptę miał brać Prostonel. Kuracja trwała trzy miesiące, ale już w pierwszym tygodniu mąż poczuł się znacznie lepiej, nie dokuczał mu ból, przestał wstawać w nocy do łazienki, odzyskał dawny wigor w łóżku.” – Anna z Malborka

Prostonel Cena

prostonel cena

Jaka cena tabletek Prostonel? Gdzie można je kupić?

Pełna cena za opakowanie Prostonel to 274 zł, można jednak obecnie skorzystać z atrakcyjnej promocji i zapłacić za zamówienie tylko 137 zł.

Prostonel jest bardzo popularny, dlatego na rynku są już podróbki tych tabletek, dlatego bardzo ryzykowane jest zamawianie tabletek w miejscach innych niż oficjalna strona internetowa prowadzona przez producenta. Tylko tam można nabyć oryginalny preparat o wysokiej skuteczności.

Gdzie zamawiać tabletki na prostatę ?

Takie promocje ceny są możliwe, ponieważ producent prowadzi sprzedaż i zakup wyłącznie za pośrednictwem własnej strony, dzięki czemu nie musi płacić prowizji aptekom czy sklepom internetowym. Do złożenia zamówienia wystarczy podać swój numer telefonu – oddzwania na niego konsultant firmy, który informuje o wszystkich szczegółach umowy. Po potwierdzeniu zamówienia paczka od razu jest szykowana do wysyłki i po kilku dniach powinna być już o adresata. Za przesyłkę płaci się przy odbiorze wysyła poczta polska.

Czy można Prostonel kupić bez recepty i czy jest w aptece ?

Tak, to naturalny suplement, jednak apteka nie jest miejscem gdzie go kupisz, jest dostępny bez recepty, wystarczy złożyć zamówienie.Prostonel nie jest sprzedawany w aptekach ani w sklepach z suplementami. Jedyne miejsce, gdzie można zamówić tabletki na prostatę, to strona internetowa producenta.

Leczenie prostaty laserem

Inną opcją leczenia  oprócz domowych sposobów czy tabletek jak prostonel jest leczenie laserem najlepiej sprawdza się w leczeniu łagodnego rozrostu prostaty, ale terapię tą stosuje się z powodzeniem także w poważniejszych schorzeniach. Stosowane jest wtedy, gdy gruczoł krokowy rozrośnie się tak bardzo, że będzie uciskał na cewkę moczową do tego stopnia, że pojawiają się bardzo poważne problemy z oddawaniem moczu.

Jedną z metod leczenia jest terapia laserem holmowym – HoLEP. Została wprowadzona do leczenia klinicznego w 1998 roku, ale nie jest jeszcze powszechnie stosowaną metodą. Prostata leczenie laserem może być wykonywana również w tych przypadkach, gdzie konieczne jest wykonanie zabiegu chirurgicznego. Jest to przy tym metoda znacznie bezpieczniejsza, bo nie pojawiają się po takim zabiegu poważniejsze komplikacje, jakie występują czasami po przez cewkowej resekcji stercza. Terapia laserowa wiąże się także z mniejszym bólem, a czas potrzebny na rekonwalescencję skraca się o kilka tygodni. Nie ma również konieczności zrezygnowania z życia seksualnego na kilka miesięcy, bo pełna sprawność seksualna wraca po kilku dniach od zabiegu laserowego. Przy terapii laserowej udało się wyeliminować ryzyko nawrotów, które pojawiają się po innych zabiegach mało inwazyjnych.

Zielony laser nie gwarantuje też tak dużej trwałości leczenia jak laser holmowy i częściej zdarzają się nawroty, choć w dalszym ciągu jest ich mniej niż po leczeniu operacyjnym. Niestety aparatura potrzebna do przeprowadzenia terapii laserowej jest bardzo droga i wymaga także kosztownej eksploatacji, dlatego nie w każdym szpitalu wykonywane są takie zabiegi. W Polsce  leczenie laserem wykonywane jest głównie w klinikach Akademii Medycznych albo w prywatnych klinikach medycznych, staje się coraz popularniejszym zabiegiem.

Dojenie prostaty i jej masaż

Dojenie prostaty jest jednym ze sposobów leczenia gruczołu krokowego. Jest przeprowadzane przede wszystkim jako zabieg leczniczy, ale może też być wykonywane jako masaż wspomagający współżycie seksualne.Za bieg ten można wykonać samodzielnie albo wybrać się na taki zabieg do lekarza. Nie jest to trudne do wykonania, ale trzeba pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad higieny.

Już po miesiącu terapii polegającej na przyjmowaniu leków jak prostonel  i codziennych masażach można zaobserwować poprawę kondycji prostaty i zmniejszenie bolesności w kroczu. Masaż  jest taki skuteczny ponieważ stymulacja gruczołu krokowego powoduje lepszy przepływ krwi. Po masażu prostaty zmniejsza się ciśnienie w gruczole krokowym, a więc jednocześnie usuwany zostaje nadmiar płynu nagromadzonego w te części ciała. Przed rozpoczęciem dojenia  powinno się najpierw skorzystać z toalety i bardzo dokładnie umyć ręce i paznokcie. Do masażu najlepiej będzie założyć czyste, nowe rękawiczki lateksowe, a dla zwiększenia komfortu zabiegu powinno się używać śliskiego lubrykantu, który ułatwi ruchy palców.

Problemy z prostatą

Do dojenia prostaty najwygodniejsza jest pozycja leżąca na boku. Po rozluźnieniu mięśni należy delikatnie włożyć palec do odbytnicy i przesuwać nim wzdłuż ścianki, aż do wyczucia pod palcem gruczołu – jest on wyczuwalny jako miękkie zgrubienie. Masaż prostaty często wywołuje uczucie podniecenia u mężczyzn, co nie jest niczym dziwnym, ponieważ prostata jest mocno unerwionym gruczołem. Trzeba jednak pamiętać, że samo masaż prostaty nie wyleczy całkowicie chorób stercza.

Co to jest Prostonel?

To tabletki polecane na zapalenie prostaty.

Kto może brać  preparat?

Każdy dorosły mężczyzna, który stwierdza u siebie objawy związane z zapaleniem prostaty.

Jakie są objawy zapalenia prostaty?

Najczęściej wymienia się ból w kroczu, zbyt częste oddawanie moczu, gorączka, pieczenie podczas oddawania moczu, obrzęk gruczołu krokowego.

Jak szybko działa Prostonel?

Już po pierwszej tabletce objawy powinny być łagodniejsze, a po miesiącu stan zapalny powinien ustąpić.

Czy Ten Preparat na prostatę jest na receptę?

Nie, to naturalny suplement, który można zamówić w dowolnym momencie.

Czy Prostonel wywołuje efekty uboczne?

Prostonel jest całkowicie bezpiecznym środkiem i jego prawidłowe stosowanie nie wywołuje żadnych niepożądanych objawów.

Czy warto stosować Prostonel? Podsumowanie

Prostonel Opinie klientów potwierdzają w większości to, co obiecuje producent,zachęcają także nie występujące skutki uboczne. Prostonel jest suplementem o wysokiej skuteczności, nie ma też ryzyka, że podczas kuracji wystąpią poważne skutki uboczne. Przebieg kuracji zależy oczywiście od wieku, kondycji oraz stopnia nasilenia się choroby, niemniej większość mężczyzn odczuwa dużą poprawę.

Największe zalety tabletek na prostate to:

 • brak bólu w okolicach krocza
 •  brak stanu zapalnego prostaty
 •  koniec z uczuciem nieopróżnionego pęcherza
 •  powrót do pełnej sprawności seksualnej

Podsumowując:

Producent zapewnia też, że tabletki Prostonel są hipoalergiczne i nie szkodzą zdrowiu. Nie są jak inne suplementy, które tylko łagodzą objawy prostaty, ale nie usuwają przyczyn choroby – Prostonel skupia się na usuwaniu infekcji oraz cofaniu rozrostu prostaty.Badania kliniczne wykazały, że kuracja Prostonelem przynosi u większości mężczyzn pełną poprawę po około 25 dniach stosowania tabletek. Jeśli stan jest poważniejszy, może być konieczne rozpoczęcie kolejnego opakowania tabletek.

Prostonel nadaje się jako środek profilaktyczny dla mężczyzn, którzy chcą chronić swoją prostatę i nie dopuścić do jej przedwczesnego rozrostu czy zmian nowotworowych. Można go brać także wtedy, gdy dolegliwości już są odczuwalne, tak by zahamować postęp choroby i przywrócić normalny rozmiar gruczołu krokowego. Zakup jedynie na oficjalnej stronie internetowej prostonel.

Spis treści