Prostonel Opinie, Działanie, Skład, Efekty, Cena Sklep, Apteka

Co to jest Prostonel?

Jeśli masz problemy z prostatą lub objawy które mogą o tym świadczyć które opisze poniżej w tym artykule, warto sięgnąć po Prostonel, czyli suplement diety na zapalenie prostaty. Jak zapewnia producent preparatu, środek działa błyskawicznie, łagodząc ból i usuwając przyczynę stanu zapalnego. Jest przy tym bezpiecznym rozwiązaniem, ponieważ nie zawiera w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji.

prostonel opakowanie tabletek

Prostonel swoim działaniem obejmuje także poprawę funkcji seksualnych, więc to idealny środek dla każdego mężczyzny szukającego kompleksowego środka na męskie dolegliwości. Prostonel działa też ochronnie, nie dopuszczając do tego, by zapalenie prostaty powróciło.

Celem tabletek jest również przywrócenie normalnego oddawania moczu oraz usunięcie bólu. Nieprzyjemne objawy powinny ustąpić już po kilku dniach stosowania tabletek, ale nie powinno się zakańczać kuracji przed czasem.

Zapalenie Prostaty

Zapalenie prostaty może naprawdę mocno dać w kość. Jest to dolegliwość, która atakuje niezależnie od wieku, aa szczęście w pełni uleczalna, jeśli szybko się zareaguje. Zapalenie prostaty to przede wszystkim ból w okolicach krocza oraz problemy natury seksualnej, mogą też wystąpić zaburzenia w oddawaniu moczu.

Za stan zapalny odpowiadają zazwyczaj infekcje wirusowe lub bakteryjne. Taka infekcja raczej sama nie ustąpi, jednak wielu mężczyzn nie ma zamiaru udać się do lekarza w sprawie swojego krępującego problemu. Są jednak i inne metody, które nie wymagają obecności lekarza – można stan zapalny wyleczyć suplementem Prostonel. Na czym polega jego skuteczność?


Zapalenie prostaty – objawy

Zapalenie prostaty to jedno z najczęstszych schorzeń dotykających mężczyzn. Czasami, w początkowej fazie, może nie dawać prawie żadnych objawów, jednak im dłużej to trwa, tym bardziej dolegliwości się nasilają. Co gorsza, nieleczone zapalenie prostaty może się przerodzić w przewlekłą chorobę gruczołu krokowego albo doprowadzić do bezpłodności, dlatego szybka reakcja jest kluczowa.

Typowe objawy stanu zapalnego prostaty to:

 • ból krocza, w pachwinie i dolnej części pleców, czasami także ból głowy
 •  podwyższona temperatura i dreszcze
 • silne parcie na pęcherz
 •  pieczenie przy oddawaniu moczu
 • obniżone libido i trudności z osiągnięciem erekcji
 •  ogólne osłabienie organizmu

Prostonel Skład


Jaki skład ma Prostonel?

prostonel skłąd, wszystkie skłądniki preparatu na prostatę
 • Ekstrakt z pokrzywyZwiększa odporność organizmu, blokuje rozwój chorób prostaty i usuwa stany zapalne.
 • Jeżówka purpurowa-Niszczy bakterie oraz wirusy, pomaga na zaburzenia w oddawaniu moczu, przyspiesza przemianę materii.
 • L-arginina Oczyszcza wątrobę, bierze udział w syntezie tlenku azotu, poprawia funkcjonowanie układu moczowego, usuwa z organizmu groźne toksyny.
 • Żeń szeńPodnosi libido, pomaga zwalczyć zaburzenia erekcji, wzmacnia i przywraca normalne krążenie krwi.
 • CynkNiezbędny do prawidłowego funkcjonowania prostaty pierwiastek, zwiększa stężenie testosteronu, obniża cukier, poprawia metabolizm.

Jak działa Prostonel?

Zawarte w tabletkach substancje aktywne łagodzą stany zapalne w obrębie prostaty oraz hamują przerost gruczołu krokowego. Suplement przyspiesza regenerację uszkodzonych komórek, dzięki czemu organizm w krótkim czasie wraca do normalnego funkcjonowania, a przykre objawy ustępują. Prostonel chroni też prostatę przed kolejnymi stanami zapalnymi i można go stosować w ramach profilaktyki antyrakowej.

Efekty działania tabletek Prostonel to:

 • brak bólu w kroczu i pachwinach
 • - brak problemów z oddawaniem moczu
 • - zlikwidowanie stanów zapalnych w obrębie prostaty
 • - ochrona przed dalszym przerostem prostaty
 • - poprawa funkcji seksualnych

Czy Występują Skutki Uboczne ?

Skład tabletek Prostonel jest naturalny, więc praktycznie nie ma ryzyka, że wystąpi niepożądana reakcja organizmu na suplement, z wyjątkiem sytuacji, gdy chory ma stwierdzoną alergię na substancje znajdujące się w preparacie. Kuracja prowadzona zgodnie z zaleceniami nie powinna przynieść żadnych efektów ubocznych – to bezpieczniejsze rozwiązanie niż antybiotyki, które także usuwają stan zapalny, ale przy okazji niszczą także zdrowe komórki.

Prostonel wolno brać razem z innymi suplementami, ale nie powinny mieć one podobnych składników. Mężczyźni, którzy już leczą się na prostatę i stosują leki zapisane przez lekarza, mogą w razie wątpliwości skonsultować rozpoczęcie nowej suplementacji.


Jak przyjmować Prostonel?

Prawidłowe dawkowanie Prostonelu to jedna tabletka dziennie. Każda dawka dostarcza tyle aktywnych substancji, by szybko zlikwidować stan zapalny w prostacie, ale bez negatywnego wpływu na pracę innych narządów. Jedno opakowanie wystarcza na pełen miesiąc kuracji.

W przypadku poważniejszego stanu zamiast zwiększania dobowej dawki Prostonelu zaleca się wydłużenie kuracji o kolejne tygodnie.

Czy Preparat na zdrową prostatę  jest skuteczny?

Działanie Prostonelu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi, przeprowadzonymi w 2019 roku w Sanatorium Uzdrowiskowym w Zakrzewie. Po 25 dniach badań stwierdzono, że u niemal 90 procent pacjentów doszło do poprawy stanu zdrowia. Produkt był stosowany przez mężczyzn w różnym wieku, którzy uskarżali się na takie dolegliwości jak ból w kroczu, nietrzymanie moczu i powiększony gruczoł krokowy.

Badania wykazały, że Prostonel ma wysoką skuteczność, w granicach 90 procent, na takich obszarach jak:

prostonel działanie, efekty
 • - ból wywołany stanem zapalnym
 • - ciągłe parcie na pęcherz
 • - przywrócenie prawidłowego rozmiaru prostaty

Prostonel Opinie

Opinie i komentarze o tabletkach 

Prostonel zbiera bardzo dobre opinie wśród klientów, którzy szukali naturalnego środka na zapalenie prostaty. Większość użytkowników przyznaje, że suplement bardzo szybko zaczyna działać, a najczęściej już po jednym miesiącu nie ma śladu po stanie zapalnym.

Preparat Na Prostatę cieszy się także uznaniem wśród lekarzy i jest często polecany w ramach leczenia oraz profilaktyki zdrowotnej. Specjaliści też zwracają uwagę na naturalny skład oraz szybkie działanie bez żadnych efektów ubocznych.

„U mojego męża stwierdzono zapalenie prostaty, chociaż nie ma jeszcze 40 lat i nigdy nie uskarżał się na problemy tego typu. Lekarz zapewnił, że jeśli mąż szybko podejmie leczenie, choroba się nie rozwinie, a jego stan na szczęście nie był bardzo poważny, dlatego zamiast silnych leków na receptę miał brać Prostonel. Kuracja trwała trzy miesiące, ale już w pierwszym tygodniu mąż poczuł się znacznie lepiej, nie dokuczał mu ból, przestał wstawać w nocy do łazienki, odzyskał dawny wigor w łóżku.” – Anna z Malborka

Prostonel Cena

Jaka cena tabletek Prostonel? Gdzie można je kupić?

Pełna cena za opakowanie Prostonel to 274 zł, można jednak obecnie skorzystać z atrakcyjnej promocji i zapłacić za zamówienie tylko 137 zł.

Prostonel jest bardzo popularny, dlatego na rynku są już podróbki tych tabletek, dlatego bardzo ryzykowane jest zamawianie tabletek w miejscach innych niż oficjalna strona internetowa prowadzona przez producenta. Tylko tam można nabyć oryginalny preparat o wysokiej skuteczności.

Prostonel – FAQ

Co to jest Prostonel?

To tabletki polecane na zapalenie prostaty.

Kto może brać  preparat?

Każdy dorosły mężczyzna, który stwierdza u siebie objawy związane z zapaleniem prostaty.

Jakie są objawy zapalenia prostaty?

Najczęściej wymienia się ból w kroczu, zbyt częste oddawanie moczu, gorączka, pieczenie podczas oddawania moczu, obrzęk gruczołu krokowego.

Jak szybko działa Prostonel?

Już po pierwszej tabletce objawy powinny być łagodniejsze, a po miesiącu stan zapalny powinien ustąpić.

Czy Ten Preparat na prostate jest na receptę?

Nie, to naturalny suplement, który można zamówić w dowolnym momencie.

Czy Prostonel wywołuje efekty uboczne?

Prostonel jest całkowicie bezpiecznym środkiem i jego prawidłowe stosowanie nie wywołuje żadnych niepożądanych objawów.