Xynogen Tabletki – Opinie, Działanie, Efekty, Skuteczność, Skład, Cena

3.8/5 - (5 votes)

Jak wypracować silne, ładne mięśnie? Oczywiście, bez treningu się nie obejdzie, ale w wielu przypadkach ćwiczenia to za mało, by osiągnąć wymarzony efekt. Co wtedy? Z pomocą przychodzą specjalistyczne odżywki, bogate w składniki przyspieszające przyrost masy mięśniowej. Do często wspomnianych środków zalicza się Xynogen, suplement aktywujący procesy anaboliczne w organizmie. Czy jednak jest to środek, który zapewnia spodziewane efekty? www.Xynogen.pl

Co to jest Xynogen

Na jakie efekty można liczyć po zażywaniu Xynogen?

Xynogen

Podczas suplementacji Xynogen zwiększa się produkcja tlenku azotu przez organizm, co stwarza idealne warunki do rozrostu masy mięśniowej. Tkanka mięśniowa zwiększa się w takim tempie, że nawet standardowy plan treningowy przynosi imponujące wyniki, ale oczywiście można zwiększyć dodatkowo intensywność ćwiczeń, co jeszcze bardziej poprawi efektywność suplementu.

Jak zapewnia producent odżywki , Xynogen nie tylko powiększa masę mięśniową, ale wpływa też na zwiększenie siły i dodaje energii. Po kilku tygodniach suplementacji kondycja jest wyraźnie lepsza, a treningi nie wydają się już tak męczące i bezproduktywne .

Xynogen Działanie, Efekty

Xynogen działanie efekty skuteczność

Xynogen – jak działają te tabletki , czy są skuteczne

Xynogen przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy liczą na szybki przyrost masy mięśniowej. Jest to suplement, który najlepiej łączyć z odpowiednio opracowanym planem treningowym – samo przyjmowanie preparatu to połowa sukcesu, a w połączeniu z ćwiczeniami siłowymi możliwy jest optymalny przyrost masy mięśniowej.

Xynogen przydaje się zawsze wtedy, gdy ćwiczenia z obciążeniami, mimo wysokiej intensywności, nie dają rezultatów albo następują one w zbyt wolnym czasie. To także suplement polecany mężczyznom mającym problem z utratą nadwagi oraz osobom, które są w słabej kondycji fizycznej i nie mogą pozwolić sobie na bardzo intensywny plan treningowy. www.Xynogen.pl

Jak Szybko zwiekszyć masę mięśniową – Główne Zasady

  • Trenuj krótko, ale bardzo intensywnie. W ćwiczeniach na masę mięśniową wcale nie chodzi o to, by godzinami machać sztangą. Wręcz przeciwnie, zawodowcy na dzienny trening przeznaczają około 45-60 minut, tyle że ich ćwiczenia są bardzo intensywne i taką właśnie metodę warto zastosować u siebie. Nie trzeba też wcale ćwiczyć codziennie, w ciągu jednego tygodnia w zupełności wystarczą cztery sesje.
  •  Pozwól mięśniom się zregenerować. Mięśnie potrzebują odpoczynku, a pomiędzy kolejnymi treningami i tak rosną. Bez wypoczynku mięśnie są zbyt przemęczone, co kończy się kontuzjami, dlatego idealnie jest ćwiczyć tylko co drugi dzień. Do tego niezbędny jest dobry sen, bo dzięki nocnej regeneracji organizm lepiej się rozwija.
  •  Ogranicz liczbę serii. Jeśli trening jest na masę i siłę, to zawsze istotniejsza jest jakość ćwiczeń, a nie ich ilość. Trzy dobrze powtórzone ćwiczenia są bardziej wartościowe niż dziesięć powtórzeń zrobionych niedbale, dlatego ogranicz liczbę serii, jeśli nie dajesz rady wykonać danego ćwiczenia prawidłowo.
  •  Nie przesadzaj z ilością powtórzeń. Najlepsza dla budowy mięśni jest seria zawierająca od 6 do 12 powtórzeń. Pomiędzy innymi odpoczywaj przez 1-3 min.
  •  Dawaj z siebie wszystko. Ćwiczenia wykonywane ‘do oporu’ dają najlepszy efekt, bo jeśli organizm zmuszany jest do najintensywniejszego wysiłku, rozwijają się wszystkie mięśnie.
  •  Zadbaj o różnorodność. Identyczne ćwiczenia powtarzane tygodniami w końcu przestaną dawać efekt, bo mięśnie dość szybko przyzwyczajają się do regularnego wysiłku. Zmieniaj kolejność ćwiczeń, wprowadzaj nowe, dodawaj utrudnienia (np. inny kąt ustawienia ławeczki), tak by organizm musiał podejmować większy wysiłek.
  •  Stosuj progresję ciężaru, ale zawsze mierz siły na zamiary.- Korzystaj przede wszystkim z wolnych ciężarów, maszyny są lepsze na rzeźbę, a nie budowę masy.

Odżywianie jest ważne podczas budowania masy mięśniowej

Dieta jest niemal tak samo ważna jak sam trening. Mięśnie nie będą rosnąć, jeśli nie dostaną odpowiedniej dawki paliwa, choć oczywiście nie chodzi wcale o to, by jeść bardzo dużo i byle co, żeby tylko dostarczyć kalorii, także jest ważne przyjmowanie odżywek takich jak właśnie Xynogen

Xynogen skład, ulotka forum

W diecie na masę mięśniową bardzo ważna jest regularność – posiłki trzeba jeść o tych samych porach, a przerwy pomiędzy innymi nie powinny być dłuższe niż trzy godziny. Nie należy przesadzać z odżywkami, a jeśli się z nich korzysta, to tylko ze sprawdzonych produktów wysokiej jakości. Najważniejsze jest zawsze śniadanie oraz posiłki spożywane tuż po treningu – muszą być one kaloryczne, ale i o określonych wartościach odżywczych.

Potrawy z wysoką zawartością węglowodanów spożywaj przed i zaraz po treningu – przed lepsze są węglowodany złożone, wolniej wchłaniające się do krwiobiegu, po wskazane są węglowodany proste. Wprowadź też do menu dużą zawartość białka, głównego budulca mięśni, oraz spożywaj dużo wody, by dobrze nawodnić organizm. Pamiętaj też o tym, by kolacja była lekka.

Xynogen Skład

Jakie składniki zawarte są w tabletkach Xynogen ? Co czyni je takimi skutecznymi ?

  • Xynogen to nowoczesna odżywka w postaci tabletek dla chcących zdobyć masę mięśniową i siłę. Jest to suplement legalnie dostępny w sprzedaży, a jego przewagą na konkurencyjnymi produktami ma być unikalny skład. Substancje aktywne zamknięte w kapsułkach Xynogen pobudzają naturalne procesy, działając na DNA, co wpływa na wydłużenie fazy wzrostu mięśni. W ten sposób mięśnie rozrastają się zarówno podczas samego treningu, jak i już po zakończeniu ćwiczeń, co zwiększa wydajność treningu. Za ten proces zmian odpowiada substancja aktywna nazywana AAKG – alfaketoglutaran argininy. Jest ona odpowiedzialna za uruchamianie mechanizmów anabolicznych, niezbędnych przy budowie masy mięśniowej.

Xynogen Opinie

Jakie opinie ma Xynogen, co piszą na forum i co sądzą o nim profesjonaliści?

O każdym suplemencie na przyrost masy wypowiadają się osoby stosujące dany środek, a opinie rzadko kiedy są jednoznaczne, bez względu na to czy chodzi o opinie pozytywne czy negatywne. W przypadku Xynogen  jest tak samo – wiele osób wspomina go w swoich komentarzach pozytywnie, ale trudno na tej podstawie stwierdzić, że suplement zawsze jest skuteczny chyba się jeszcze taki nie znalazł.

Wielu mężczyzn potwierdza, że dzięki Xynogen zwiększyli swoją masę mięśniową w krótkim czasie, inni jednak twierdzą, że włączenie tej suplementacji do codziennego planu treningowego miało znaczący  wpływ na końcowe wyniki. Jest to więc produkt, który działa, ale zawsze też  trzeba przy takiej suplementacji uwzględnić indywidualne predyspozycje organizmu.

Xynogen Cena

Ile kosztuje Xynogen ? Jedno opakowanie to cena 137zł, jest to cena promocyjna.

Xynogen

Xynogen nie należy niestety do najtańszych suplementów na przyrost masy, ale który skuteczny produkt na masę jest tani ?. Osobom chcącym szybko zbudować masę mięśniową poleca się właśnie ten produkt o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszące się wysoką skutecznością i dobrymi ocenami użytkowników.

Strona Producentawww.Xynogen.pl
SkładNaturalny
Ile Kosztuje137zł
PostaćTabletki
Ilość W opakowaniu60 sztuk
Dostępność w aptecebrak
Opiniepozytywne
Wysyłkagratis
Przeciwskazaniauczulenie na składniki
Efektytak
Promocjesprawdź tutaj

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *