Prostaline Kapsułki Na Prostatę, Opinie, Forum, Skład, Działanie, Cena, Apteka

Przerośnięta prostata to wstydliwy problem dla bardzo wielu mężczyzn. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ ProstaLine to metoda, która nie wymaga nawet wizyty u lekarza, a według zapowiedzi producenta może szybko zwalczyć objawy związane z powiększaniem się prostaty. Na czym polega to leczenie? Jaka jest skuteczność suplementu? Zapraszamy do lektury naszej recenzji. www.ProstaLine.pl

Prostaline

Jak można leczyć prostatę? Czy Prostaline pomaga?

Wiek wpływa na kondycję prostaty, ale są też inne czynniki – tłusta, niezdrowa dieta, brak ruchu oraz otyłość bardzo zwiększają prawdopodobieństwo choroby. Zdrowy styl życia pomaga na prostatę, jeśli jednak doszło już do zaburzeń w funkcjonowaniu układu moczowego, warto szybko reagować, by objawy się nie nasiliły.

Prostaline to suplement, który może odegrać ważną rolę w leczeniu prostaty, pisaliśmy już o podobnych produktach na prostatę jak prostonel czy reprostal Ma formułę, która zapewnia bardzo szybkie działanie, ale nie zaburza naturalnych procesów życiowych, co mogłoby się skończyć niepożądanymi skutkami ubocznymi.

Według producenta, Prostaline  jest suplementem o działaniu kompleksowym, który likwiduje nie tylko problemy z oddawaniem moczu, ale też problemy z erekcją i gospodarką hormonalną.

prostaline

Kiedy warto stosować Prostaline?

Prostaline może być stosowany profilaktycznie, kiedy jeszcze nie ma widocznych objawów – to dobre rozwiązanie dla mężczyzn z grupy ryzyka, czyli po 45 roku życia, z nadwagą, odżywiających się niezdrowo i prowadzących siedzący tryb życia.

Można też brać Prostaline wtedy, gdy objawy już są. Suplement przyda się kiedy:

 •  wizyty w toalecie są coraz częstsze
 •  jest potrzeba oddania moczu także w nocy
 •  strumień moczu jest bardzo słaby
 •  dochodzi do epizodów nietrzymania moczu
 • jest ciągle parcie na pęcherz
 • nie można opróżnić pęcherza do końca
 • w moczu pojawia się krew
 • spada libido i nie można osiągnąć pełnej erekcji

Warto pamiętać, że nieleczona prostata może doprowadzić nawet do rozwoju choroby nowotworowej. Prócz tego prowadzi do niepłodności i trwałych zaburzeń erekcji, to zaś negatywnie wpływa na samopoczucie mężczyzny oraz jego samoocenę.

Jakie są objawy przerośniętej prostaty ?

Prostata, nazywana inaczej gruczołem krokowym, jest częścią męskiego układu rozrodczego. Znajduje się tuż pod pęcherzem moczowym, i jeśli ma prawidłowy rozmiar, nie daje żadnych negatywnych objawów. Rolą prostaty jest wytwarzanie płynu nasiennego, który transportuje plemniki, tak by mogło dojść do zapłodnienia.

Zdrowa prostata jest niewielkich rozmiarów – pod tym względem często przyrównuje się ją do kasztana. Jej wielkość jest uzależniona w dużym stopniu od gospodarki hormonalnej, dlatego gdy spada poziom testosteronu, prostata zaczyna się rozrastać. Nie jest to bardzo gwałtowny proces, niemniej w pewnym momencie gruczoł krokowy jest na tyle duży, że uciska cewkę moczową i zwęża jej ujście.

problem z przerosnietą prostatą

Problemy z oddawaniem moczu to najczęstszy objaw związany z przerośniętą prostatą. Przez uciśniętą cewkę płynie znacznie słabszy strumień moczu, a kiedy prostata będzie dodatkowo napierać na pęcherz, mężczyzna odczuwa częstszą niż normalnie potrzebę chodzenia do toalety. W zaawansowanym stadium choroby pojawia się jeszcze ból oraz trudności z osiągnięciem erekcji.

Przerost prostaty to taka przypadłość, przed którą bardzo ciężko się uchronić, ponieważ jest ona związana ze starzeniem się organizmu i zmianami w gospodarce hormonalnej. Zwykle kłopoty z prostatą zaczynają się około 45 roku życia, z wiekiem ryzyko rozwoju choroby jest coraz większe – wśród mężczyzn 60+ ponad połowa odczuwa jakieś dolegliwości związane z oddawaniem moczu.

Sprawdź także nasz: Ranking najlepszych leków na prostatę bez recepty

Prostaline Skład

Jaki składniki ma Prostaline?

Tylko naturalne składniki – tak producent opisuje swój suplement. Rzeczywiście wśród składników nie widać żadnych sztucznych substancji, a wszystko zostało połączone w unikalną formułę, jaka ma zapewnić najwyższą skuteczność bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Zobaczmy, co to za składniki:

 • Cynk – Pierwiastek niezmiernie ważny dla jakości męskiego zdrowia. Jego niedobory prowadzą do problemów z erekcją, pogarszają jakość nasienia, rozregulowują gospodarkę hormonalną, dlatego suplementacja tego pierwiastka jest konieczna przy przerośniętej prostacie
 • Witamina E – Usuwa wolne rodniki i chroni prostatę przez zmianami nowotworowymi.PokrzywaŁagodzi skutki przerostu prostaty, stosowana regularnie może doprowadzić do przywrócenia normalnego rozmiaru tego gruczołu. Wspiera układ moczowy i zwalcza infekcje dróg moczowych.Jeżówka wąskolistnaZwalcza infekcje układu moczowego. Zatrzymuje proces rozrostu prostaty i usprawnia jej funkcjonowanie.
 • Żurawina – Działa moczopędnie, oczyszcza drogi moczowe z drobnoustrojów i złogów wywołujących infekcję. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie prostaty.
 • Palma sabałowa – Blokuje DHT, który odpowiada za przerost prostaty. Podnosi libido i ułatwia osiągnięcie pełnej, długiej erekcji.
 • Selen – Zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworu prostaty.

Prostaline Działanie, Efekty

Jak działa Prostaline ?

Prosata line zaczyna swoje działanie od oczyszczenia dróg moczowych – łagodzi infekcje i stany zapalne, które wywołane są zwężeniem światła cewki moczowej. Przyczynia się do tego, że prostata zmniejsza swój rozmiar, więc gruczoł nie uciska już na pęcherz i cewkę, wizyty w łazience stają się rzadsze, a potrzeba oddania moczu pojawia się dopiero, gdy pęcherz jest pełny.

Prostaline wprowadza też pożądane zmiany w gospodarce hormonalnej, zwiększając poziom testosteronu odpowiedzialnego za prawidłowe funkcjonowanie prostaty. Objawy ustępują, a przede wszystkim znika ich przyczyna.

Prostaline efekty

 • – prawidłowa praca gruczołu krokowego
 • – brak infekcji w układzie moczowym
 •  więcej testosteronu we krwi
 •  powrót do pełnej sprawności seksualnej

Prostaline bezpieczeństwo, efekty uboczne

Prosta line – czy może zaszkodzić?

Działanie wielu preparatów na prostatę budzi wątpliwości. Prostaline wyróżnia się na plus, bo nie dowiedziono, by wywoływał efekty uboczne, jeśli tabletki bierze się zgodnie z wytycznymi producenta.

Kapsułki na prostatę mogą zaszkodzić przy alergii na składniki, ale do tego dochodzi bardzo rzadko. Prosta line nie wchodzi w reakcję z innymi lekami, wolno więc przyjmować go równolegle z inną kuracją farmakologiczną – w razie wątpliwości warto pójść do lekarza. Nie zaleca się też przyjmowania Prostaline razem z suplementami, które mają podobne składniki.

Jak przyjmować , stosować Prostaline?

Kapsułki na prostatę  to tabletki, które przyjmuje się doustnie, codziennie, w wyznaczonych dawkach. Jednego dnia należy wziąć dwie tabletki, ale o różnych porach: rano i wieczorem.

Można połączyć suplementację ze zmianą diety, tak by wzmocnić działanie suplementu , ale nie jest to konieczne.

Prostaline Opinie

prostaline opinie komentarze forum

 

Czy produkt na zdrową prostatę jest skuteczny tak jak piszą na forum?

Skuteczność Prostaline została potwierdzona przez specjalistów za zakresu urologii. Wielu lekarzy poleca ten suplement pacjentom, którzy walczą z przerostem prostaty lub chcą uniknąć tej choroby. Według lekarzy, jest to kompleksowy środek na męskie problemy – prostata zmniejsza swój rozmiar, układ moczowy jest chroniony, można osiągnąć erekcję.

„Jak zaczęły się kłopoty z prostatą, to niemal od razu pogorszyło się także w łóżku. Nie mogłem się z tym pogodzić, i wiele razy sprzeczałem się z żoną, bo ona oczywiście ciągle wysyłała mnie do lekarza. A ja jakoś nie mogłem się przemóc, ale mój dobry kolega jest po medycynie, pogadałem z nim i właśnie on mi polecił, bym zaczął od Prostaline. Gdyby to nie zadziałało, to już nieodwołalnie miałem iść na badania, ale szczęśliwie dla mnie dolegliwości ustąpiły i teraz normalnie oddaję mocz, a w seksie wszystko gra.” Czarek

„W mojej rodzinie większość mężczyzn miała dość poważne problemy z prostatą. Starałem się uważać na to co jem, unikam spędzania wolnego czasu wyłącznie na kanapie, ale i nie przesadzałem z tym zdrowym stylem życia, więc ostatecznie i mnie dopadło męczenie się z prostatą. A to naprawdę męka, jak musisz ganiać do toalety po kilka razy na godzinę, wstawać w nocy, zastanawiać się, czy nie przyciśnie w najmniej odpowiednim momencie. Prosta line okazał się strzałem w dziesiątkę, nawet nie sądziłem, że tabletki bez recepty potrafią zadziałać równie mocno.” Artur

Prostaline Cena

Jaka cena za Prostaline? Gdzie można go kupić?

Cena za Prosta line  nie należy do najniższych, jednak biorąc pod uwagę skład i działanie, to można powiedzieć, ze koszt kuracji nie jest wcale wygórowany. Zresztą nie trzeba kupować tabletek w regularnej cenie, bo na stronie producenta trwa akcja promocyjna, w ramach której obniżono koszt zakupuProstaline to 137 zł za jedno opakowanie.

prostaline ile kosztuje cena

Czy Prosaline jest na receptę?

Jest często polecany przez lekarzy, ale żeby kupić ten suplement nie trzeba mieć recepty

Jedyne oficjalne miejsce dystrybucji tabletek to strona internetowa prowadzona przez producenta.

Aptek dostępność

Producent nie zdecydował się na sprzedaż Prostaline w aptekach, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie niskich, promocyjnych cen.

Spis treści