Prostomo Wsparcie Twojej Prostaty – Jak Działa, Opinie, Cena

Prostomo

Mamy na rynku wiele suplementów których zadaniem jest pomoc w problemach z prostatą dzisiaj opiszę wam Prostomo (oficjala strona🔗) suplement który nie tylko pomaga w problemach z prostatą, ale także pozytywnie wpływa i polepsza męską potencję, więc jeśli i ten problem dotyczy ciebie to czytaj dalej....

Problemy z prostatą mogą się pojawić w każdym wieku. Dla mężczyzn to wyjątkowo wstydliwy problem i nierzadko w ogóle nie podejmują leczenia, mimo że dolegliwości są bardzo przykre. Dzisiaj jednak wizyta u lekarza nie jest konieczna, bo na rynku jest coraz więcej leków bez recepty jak prostonel cze reprostal a dzisiaj porozmawiamy o kolejnym  jakim jest Prostomo. 

Problemy z prostatą – kogo dotyczą?

W grupie seniorów przerośnięta prostata to problem blisko 70 procent mężczyzn, coraz częsciej to widać w baganiach endoskopowych. W młodszych grupach wiekowych ten odsetek jest niższy, niemniej widać niepokojący trend – obniża się granica wieku, od której zaczynają się kłopoty z gruczołem krokowym. Dobra wiadomość jest taka, że nie każda zmiana w obrębie prostaty zwiastuje od razu zmiany nowotworowe czy inną groźną chorobę. Rozrost często następuje łagodnie, nie da się jednak ukryć, że powiększająca się prostata wywołuje spory dyskomfort.

Prostata to gruczoł, który znajduje się tuż poniżej pęcherza. W normalnym rozmiarze, prostata nie zakłóca żadnych funkcji układu moczowego, jednak gdy gruczoł zwiększa swoją objętość, parcie na pęcherz jest coraz mocniejsze, a średnica cewki moczowej ulega zwężeniu. Konsekwencją tego jest częsta potrzeba chodzenia do toalety, jednak oddawanie moczu jest mocno utrudnione ze względu na słabszy strumień oraz ból, który może temu towarzyszyć.

Prostata a funkcje seksualne

Trudności z oddawaniem moczu to nie wszystko. Bardzo często powiększona prostata idzie w parze z zaburzeniami funkcji seksualnych. Gdy prostata rośnie, zmniejsza się produkcja ważnych męskich hormonów, czego skutkiem jest obniżone libido. Wielokrotnie mężczyzna ma problemy z prostatą oraz z osiągnięciem erekcji albo wytryskiem, do tego dochodzi jeszcze stres, niewyspanie i spadek samooceny. Dlatego, choć przerost prostaty nie jest groźny w kategoriach czysto medycznych, jest to przypadłość o bardzo niewesołych konsekwencjach, która rzutuje na wiele obszarów życia.


prostomo

Jest coraz więcej produktów, które mają ulżyć w takich problemach i jednym z nich jest Prostomo. Jak sobie radzi z tym wyzwaniem?

Prostomo Skład


Collosel to przede wszystkim formuła Largo-X®. Co dokładnie kryje się pod tą nazwą? Są to dwa składniki:

  • jagody palmy sabałowej – działają wzmacniająco na układ moczowy, ułatwiają oddawanie moczu, poprawiają jakość funkcji seksualnych;
  • wierzbownica – pomaga zmniejszyć rozmiar gruczołu krokowego;
  •  wyciąg z kory śliwy afrykańskiej –składnik o działaniu rozkurczowym, dzięki czemu opróżnienie pęcherza staje się znacznie łatwiejsze;
  •  liść pokrzywy – usuwa stany zapalne, bardzo pomaga w leczeniu zmian chorobotwórczych prostaty;
  • kurkuma – działa przeciwzapalnie, wspiera prawidłową pracę prostaty;

Jakie efekty daje stosowanie Prostomo?

Według producenta, Prostomo powinno przynieść ulgę po około trzech miesiącach regularnego stosowania. Prostata w tym czasie może się nieco zmniejszyć, tak że parcie na pęcherz osłabnie, a oddawanie moczu nie będzie wywoływać bólu. Do normy mają także wrócić funkcje seksualne.

Prostomo Opinie

Prostomo  jest obecny na rynku suplementów już od pewnego czasu i wiele osób zdecydowało się wypróbować jego możliwości. Ocena skuteczności? Na forach można znaleźćwiele pozytywnych opinie. Dla jednych mężczyzn to środek bardzo skuteczny, przynoszący ulgę, dzięki czemu leczenie z pomocą lekarza przestaje być potrzebne. Są jednak też głosy które, skazujące, że kuracja Prostomo pomaga także w innych problemach jak obniżone libido czy problemy z erkcją.

Prostomo Cena

Ile kosztuje prostomo ? Cena jednego opakowania prostomo  to 137zł, produkt zamawiamy na stronie producenta, nieraz możemy trafić na zniżki i rabaty. 

Prostomo – zdaniem redakcji 

Opinie klientów są na tyle jednoznaczne, że  da się powiedzieć, by Prostomo był właśnie tym środkiem, po który warto sięgnąć, gdy prostata zaczyna dokuczać w codziennym życiu. Działanie tego preparatu zależy najprawdopodobniej od indywidualnych predyspozycji organizmu, co tłumaczy, dlaczego część klientów wyraziła swoje zadowolenie, a część uznała, że preparat pomaga także w innych problemach dotyczących seksualności.

Nasza opinia uwzględniła wszystkie dostępne informacje, tak by czytelnik mógł sam podjąć decyzję, czy to produkt wart uwagi. Pod artykułem można się podzielić własnymi doświadczeniami z Prostomo, co ułatwi innym klientom wybór idealnego preparatu dla siebie.