Man Tabs Opinie,Cena I Czy Działa ? Jakie Efekty Po Zastosowaniu

Ostatnio wpadły mi w oko tabletki o nazwie man tabs, poczytałem trochę o nich a że i cena była względna i dostępna dla mojej kieszeni, to postanowiłem je przetestować.

O tym  jak zadziałały przeczytasz poniżej…

Co to jest Man Tabs?

 

Man tabs opinie cenaMan Tabs to suplement na wzmocnienie wzwodu. Jak podaje producent, z pomocą Man Tabs można odzyskać wysoką sprawność seksualną, zwiększyć swoją ochotę na seks, szybciej się regenerować.

Sprawdź Najnowsze Promocje – Kliknij tutaj

Celem ManTabs jest osiągnięcie erekcji w maksymalnie krótkim czasie i potem utrzymanie jej tak długo, by dało się odbyć udany stosunek seksualny. Z opisu produktu wynika, że gotowość do seksu utrzymuje się nawet przez kilka godzin po zażyciu środka.

Man Tabs powinien zadziałać nawet u mężczyzn w zaawansowanym wieku, tak jak w przypadku vigrax. Jak to możliwe? Składniki Man Tabs działają na mięśnie gładkie penisa, dzięki czemu poprawia się przepływ krwi, a od tego właśnie zależy siła erekcji. W dodatku utrzymuje się ona dłużej niż zazwyczaj, tak że seksem można się cieszyć przez kilka długich godzin.

Składniki Man Tabs

 

W tabletkach ManTabs znajdują się:

 

 1. Nasiona kozieradki, naturalnego afrodyzjaku i leku na przedwczesne wytryski;
 2. Korzeń różeńca górskiego, zioła na zwiększenie fizycznej wydajności organizmu;
 3. Korzeń żeńszenia, rośliny o właściwościach pobudzających i wspierających funkcje seksualne;
 4. Korzeń Sarsaparilla, rośliny o działaniu pobudzającym i wzmacniającym, stosowanej od wieków jako naturalny środek na impotencję i zbyt niskie libido;
 5. Łodygi owsa zwyczajnego, rośliny wspomagającej funkcje seksualne i zwiększającej produkcję testosteronu;
 6. Cynk;
 7. Magnez;

Produkt został przebadany pod kątem bezpieczeństwa dla zdrowia, podobne składniki znajdziesz także w tabletkach zytax, o któych pisałem w tym artykule => https://powiekszaniepenisa.info.pl/tabletki-na-potencje/zytax

Czy działa czy jest skuteczny ?

Jak już wiesz postanowiłem zakupić i przetetować na sobie, co ciekawe odczułem efekty na swoim penisie w krótkim czasie, i byłem zwartki i gotowy przez kolejne kilka godzin, potem wszystko wróciło do normy. Poziom libido zmniejszył się i ochota na seks już nie była taka sama.

Czy jest skuteczny? Na mnie zadziałał choć z mojej strony musze powiedzieć że jestem zdrowym samcem i nie mam żadnych problemów ze wzwodem – chciałem zobaczyć czy poprostu coś odczuję ?

No i jeszcze trzeba dodać że jest ok, ale na chwile przy problemach z potencją czy erekcją wydaje się nieuniknione brać jakieś tabsy które pomogą ci rozwiązać problem długoterminowo i tutaj bardziej sprawdzą się jakieś tabletki   eron plus , które pozwola Ci cieszyć się silną erekcją w każdej sytuacji.

Czy ManTabs naprawdę działa – co piszą inni ?

Opisy producenta brzmią bardzo obiecująco, ale jak to wygląda w praktyce? Oczywiście, nie brak głosów chwalących wysoką skuteczność Man Tabs – tabletki rzeczywiście działają błyskawicznie, również wtedy, gdy inne środki stosowane wcześniej zawodziły. Część komentarzy jest jednak mniej entuzjastyczna.

ManTabs pomaga, ale nie w takim stopniu, jak sugeruje to opis – erekcja nie utrzymuje się przez całą dobę, ale maksymalnie dwie godziny. Jest też problem ze skutkami ubocznymi – po zażyciu ManTabs bardzo często pojawiają się silne bóle głowy.

 

Man tabs

Seks ma być przyjemnością, a nie stresem, jednak nie zawsze jest to takie proste. Zaburzenia erekcji psują całą zabawę, a są to coraz powszechniejsze „niespodzianki” nawet u młodych mężczyzn, jest to jeden z najwiekszych problemów zaraz obok powiększania penisa

Dobra wiadomość jest taka, że dzisiaj dostępność środków na erekcję nie ogranicza się wyłącznie do słynnej niebieskiej tabletki. Każdego roku pojawiają się nowe rozwiązania i do tego skuteczne  produkty dostępne bez recepty, a wśród nich znajduje się Man Tabs.

 

Jak należy stosować Man Tabs?

Man Tabs to wygodne dawkowanie – wystarczy tylko jedna tabletka, żeby doszło do wzwodu. W dodatku ManTabs wystarczy zażyć na pół godziny przed stosunkiem, a więc jest to suplement przynoszący efekty szybko bo takie jest jego zadanie, zadziałać tuż przed stosunkiem.

 

Producent zapewnia, że jedna tabletka może działać nawet przez całą dobę, a erekcję da się w tym czasie osiągnąć kilkukrotnie. Innymi słowy, nie trzeba przed kolejnym zbliżeniem sięgać po następne dawki, jedna tabletka jest w stanie zapewnić gorącą noc bez ryzyka nieprzyjemnej wpadki.

 

Jaka jest cena  Man Tabs?

Man Tabs sprzedawany jest w kilku wersjach:

 •  jedna tabletka kosztuje 35,10 zł
 • zestaw dziesięciu tabletek kosztuje 269,10 zł
 • zestaw 20 tabletek kosztuje 431,10 zł
 • zestaw 30 tabletek kosztuje 629,10 zł

Cena jest jak widać dość wysoka, a konkurencyjne produkty o podobnym działaniu są tańsze nawet o połowę.

 

 

error: Content is protected !!