Jak powiększyć penisa Naturalnie I Skutecznie w 3 Prostych Krokach ?

rozmiar penisa
4/5 - (2 votes)

A więc szukasz naturalnego sposobu na powiększnie penisa ? I do tego skutecznego i działającego szybko ?Poniżej przedstawie Ci metody które  pomogą pozbyć się tego problemu raz i na zawsze.

A więc czytaj dalej…

Jak powiększyć penisa

Z czego mężczyźni są najbardziej niezadowoleni? Oczywiście z wielkości penisa. Kilka centymetrów za mało może im spędzać sen z powiek podobnie jak wizja impotencji.

To własnie rozmiar penisa jest przedmiotem żartów z mężczyzn i rozmów w kobiecym gronie o nowych kochankach. Dlatego warto poznać metody powiększania penisa i raz na zawsze rozprawić się z kompleksami.

Naturalne sposoby na dłuższego penisa

Po co komu duży penis?

Wielu mężczyzn blednie zakłada, że duży penis zrobi z nich rewelacyjnego kochanka. tymczasem wystarczy posłuchać kobiet – choć lubią popatrzeć na hojnie obdarzonych przez naturę modeli, w łóżku preferują raczej średnie rozmiary – co wcale nie oznacza małe ;). Średnia Europejska jest tu zalecana jako minimum .

rozmiar penisa

Co więcej – zbyt potężny penis może być źródłem poważnego dyskomfortu i wymagać stosowania specjalnie dobranych pozycji seksualnych, ale to samo tyczy się za małego penisa – odpowiednie pozycje seksualne mogą sprawić że penetracja będzie głebsza ale czy wystarczająca ??

Penis jest newralgicznym męskim organem. Podobnie jak kobiecy biust wydaje się czasem mieć rozmiar nieadekwatny do oczekiwań właściciela toteż nie należy się dziwić, że niektórzy panowie decydują się na jego powiększanie. Powiększenie penisa jest możliwe przy czym do wyboru mamy co najmniej kilka metod.

Ćwiczenia na powiększanie penisa

Najbardziej naturalna metoda to ćwiczenia powiększające penisa. Stymulują one tkankę, z jakiej zbudowany jest męski członek tak, że zaczyna ona produkować dodatkowe komórki, co skutkuje przyrostem w wielkości.

Dodatkowo…

Ćwiczenia te poprawiają też przepływ krwi w ciałach jamistych penisa, przez co poprawiają jakość erekcji oraz zapobiegają późniejszym problemom z potencją i prostatą.

Można podzielić je na dwie grupy.

1)Pierwsze polegają na rozciąganiu penisa.

Utrzymuje się go przez chwilę w stanie rozciągnięcia, a następnie rozluźnia uchwyt. Warto technikę tę łączyć z techniką tak zwanego dojenia, która też korzystnie wpływa na rozmiar penisa.

2)Dobrym rozwiązaniem jest też uzupełnienie ćwiczeń powiększających penisa o ćwiczenia mięśni kegla

Nie mają one wpływu na rozmiar penisa, ale na jakość życia seksualnego – umacniają erekcję i ułatwiają kontrolowanie wytrysku.

Wiadomym jest, że sprawność danego organu w pewnym stopniu decyduje o jego rozmiarze. Pod wpływem intensywnych treningów można niemal dowolnie (acz oczywiście w stopniu dość ograniczonym) kształtować swoje ciało.

Jakie efekty zyskasz dzięki ćwiczenią ?

W przypadku penisa jest to też możliwe, aczkolwiek uzyskane przy pomocy samych ćwiczeń efekty będą raczej znikome. Można jednak liczyć na to, że dzięki ćwiczeniom penis zwiększy nieco swój obwód, co samo w sobie powinno już być dość satysfakcjonujące tym bardziej, że kobiety bardzo często podkreślają fakt, iż długość członka ma drugorzędne znaczenie, o intensywności doznań w czasie stosunku decyduje jego grubość

Tabletki powiększające penisa

Tabletki powiększające penisa, mają najwięcej swoich zwollenników i to właściwiem 3 podstawowoym powodom.Najlepsze  i polecane tabletki znajdziesz w  tym artykule –Tabletki na Powiększenie Członka ranking

A mianowicie..

  • Bezpieczeństwo – jest  to bezinwazyjna metoda, w pełni naturalna
  • Szybkość działania – ćwiczenia trzeba robić codziennie kilka miesięcy, ekspandery i urządzenia tak samo a tabletki można zakupić jedno opakowanie co starczy na miesiąc i sprawdzić efekty. Wiąże się to 3 aspektem jakim jest..
  • Cena i czas jaki trzeba poświęcić – możesz kupić tylko jedno opakowania i zobaczyć co zyskałeś po 1 miesiacu. Przy zakupie urządzeń rozciągających musisz zapłacić conaj mnie 4 razy tyle więc koszt rosną ogromnie. Przy ćwiczeniach masz je za free, ale musisz poświecić swój czas i być systematyczny przez kilka miesięcy. Przy tabletkach musisz tylko pamiętać o ich łykaniu 😉 a i dobrą cęnę możemy ci zaoferować dzięki współpracy z producentem takich tabletek jak bullrun czy member xxl.

Przeczytaj także: Najlepsze Feromony Dla Mężczyzn

Pamietaj że

Dzieki tabletką wydłużysz i pogrubisz członka a to dzięki temu, że tabletki  te wpływają nie tylko na poprawę ukrwienia w obrębie tego strategicznego męskiego narządu, ale przyczyniają się też do poprawy parametrów tkanek. Zastosowanie tabletek łącznie z ćwiczeniami powinno przynieść najlepsze efekty, a jeśli  masz duż kasy to do tego wykorzystamy ekstender i osiągniemy pełne zadowolenie.

Dodatkowe wsparcie tabletek – żele na powiększenie penisa

Oprócz tabletek dużo mężczyzn zaczyna także używać żeli do penisa. Zapytasz dlaczego? A no tabletkami działasz od wewnątrz a żel wcierasz zewnętrznie na penisa, jest to zupełnie inna stymulacja, coraz częściej stosowana aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Mamy wiele żelów tego typu, jak np: erogen x , czy colossus gel – dokładnie opisałem najpopularniejsze z nich w innych artykułach.

Popularność żelów jest coraz większa, co widać po sprzedaży która wzrasta i dorównuje tabletką, jednak wynika to bardziej z tego że świadomy konsument kupuje tabletki do działania od wewnątrz jak i żel dla jeszcze lepszych efektów która stosuje od zewnątrz. Dodatkowo widać jak rozwija się rynek i ile nowych produktów mamy.

Ekstandery – urządzenia rozciągające

Ekstendery to urządzenia, które nosi się na penisie w stanie, gdy jest on w spoczynku. Ich działanie polega (najogólniej rzecz ujmując) na rozciąganiu tkanek. Pod wpływem siły generowanej przez te urządzenia (siła trakcji) penis dostosowując się do obciążenia ulega rozciągnięciu i co najważniejsze efekty tego działania są trwałe.

Urządzenia takie jak prolong system czy yes extender sprawdzają  się idealnie przy takich problemach jak krzywy penis czy choroba peroniego ..

Jak wynika z badań ekstendery umożliwiają  także powiększenie penisa nawet o kilkanaście procent. Ich stosowanie jest w pełni bezpieczne (o ile nie przesadzimy i będziemy stosować je zgodnie z zaleceniami), a wysoka skuteczność gwarantuje naprawdę dość zadowalające efekty.

Urządzenia rozciągające należy używać przez dłuższy czas, co więcej najlepsze i najbezpieczniejsze urządzenia na rynku są dość drogie, i wymagają kilkugodzinnego noszenia.

Jaki expander najlepszy  ?

Prolong system to jeden z najbardziej godnych polecenia intymnych ekspanderów, jakie możesz kupić w Polsce. to produkt cieszący się ogromną renomą na zachodzie, od pewnego czasu dostępny także na naszym rynku, za pośrednictwem dobrych sklepów internetowych.

Urządzenie jest zbudowane z kilku części, łaćzą się one w całość  i  pozwalają na rozciągnięcie penisa i utrzymywanie go w takim położeniu. Jest to dokładanie ta sama zasada, jak działa w przypadku ćwiczeń na powiększanie penisa. rozciąganie stymuluje tkankę do produkcji nowych komórek, dzięki czemu penis stale się powiększa.

<Dokładny opis i technikę działania znajdziesz TUTAJ >>>

Jednak ćwiczenia wymagają wysiłku, systematyczności i trwają maksymalnie kilkanaście minut dziennie, a w przypadku używania ekspanderów  można rozciągać penisa nawet przez dwanaście godzin na dobę! Produkt  jest bardzo dyskretny, można zakładać go na noc, lub, ukrywając pod ubranie, nosić na przykład podczas pracy czy spotkań ze znajomymi.

Kiedy  nosić – bezpieczeńśtwo !!!

Jest  bezpieczny, nie wolno go tylko użytkować, jeśli planujesz uprawiać sport lub pić alkohol. O skuteczności świadczy fakt, że urządzenie to zaprojektowano wykorzystując rozwiązania od dawna obecne w medycynie.

Jego prototypem były ekspandery stosowane przez lekarzy w leczeniu problemów ich pacjentów. Teraz każdy może kupić dyskretnie, przez internet i z nikim nie dzielić się swoim problemem!

Jakich rezultatów możesz się spodziewać?

Pierwsze zauważalne efekty dotyczą poprawy jakości erekcji. Penis szybciej dochodzi do stanu wzwodu i erekcja trwa dłużej. Kończą się też problemy z tak zwaną niepełną erekcją. Następnie po około trzech miesiącach stosowania, penis będzie dłuższy o około jeden centymetr.

I jeszcze na koniec

Coś nie naturalnego czyli -Chirurgiczne powiększanie penisa

Medycyna nie byłaby sobą gdyby nie zaproponowała panom niezadowolonym z rozmiaru swojego członka odpowiednich alternatyw zabiegowych. Chirurgiczne metody powiększania penisa można najogólniej rzecz biorąc podzielić na metody mniej i bardziej inwazyjne.

  1. W pierwszej grupie znajdą się zabiegi polegające na iniekcji kwasu hialuronowego lub tkanki tłuszczowej (tymi metodami powiększa się w zasadzie jedynie obwód penisa),
  2. W drugiej przecięcie wiązadeł łączących penisa z kością łonową (można w ten sposób zyskać nawet 5 cm aczkolwiek zabieg wcale nie należy do najbezpieczniejszych, a po nim dość długo trzeba przyzwyczajać się do zmienionych warunków „pracy” penisa) oraz powiększanie chirurgiczne z pomocą implantów.

Ten ostatni zabieg wydaje się najbardziej kontrowersyjny, ale też stosowany jest w zasadzie jedynie wtedy, gdy pacjentowi zależy na wyleczeniu impotencji. Z przyczyn typowo estetycznych (tj. chcąc jedynie zwiększyć długość lub grubość penisa) nie warto go wykonywać, bo zagrożenie uszkodzeniem penisa jest w tym przypadku dość wysokie

Podsumowanie

Jak widzisz jest wiele metod któe możesz zacząć stosować już dziś, jednak nie wszystkie a właściwie to żadna nie daje ci 100 gwarancji. Jednak jeśli zależy ci na stosunku jakość, cena i szybkość działania to pierwszą metodą którą musisz spróbować to tabletki powiększające penisa, i to jest metoda którą  wybierają mężczyźni w 86 procentach co pokazuja statystyki w naszej sprzedaży internetowej.

Spis treści

Jeden komentarz do “Jak powiększyć penisa Naturalnie I Skutecznie w 3 Prostych Krokach ?

  1. Świetna strona, fajnie i jasno napisane, na pewno jeszcze tu wrócę. Mi ani ćwiczenia, ani żadne pompki nie pomagały.Dopiero właśnie tabeltki przyniosły skutek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *