Jak Wydłużyć Stosunek I Opóźnić Wytrysk

zaburzenia potenci i wytrysku
4.5/5 - (2 votes)

Skąd się biorą te kłopoty z przedwczesnym wytryskiem?

Czasami jest to po prostu wynik młodego wieku oraz braku doświadczenia. Młodzi mężczyźni, którzy dopiero zaczynają współżycie, często się tym faktem mocno stresują, są niezwykle podatni na najmniejsze nawet bodźce seksualne, dlatego mogą osiągnąć orgazm jeszcze przed penetracją albo tuż po włożeniu członka do pochwy.

Przedwczesny wytrysk – przyczyny

Jednak nie tylko młodzi mają trudności z zapanowaniem nad wytryskiem, dotyka to także mężczyzn, którzy współżyją od wielu lat. Tu także może to być skutek bardzo długich okresów abstynencji, ale równie często jest to wynik stresu, chorób układu moczowego, wad anatomicznych członka, wrodzonej nadpobudliwości.

Problemy z wytryskiem u mężczyzn

Bez względu na pierwotne przyczyny, problem jest poważny, bo nierzadko uniemożliwia w ogóle prowadzenie satysfakcjonującego życia seksualnego. Ale dobra wiadomość jest taka, że z przedwczesnymi wytryskami można walczyć, i to całkiem skutecznie.

Jak Wydłużyć Stosunek I Opóźnić Wytrysk

Jak Wydłużyć Stosunek I Opóźnić Wytrysk 11) Stosunek przerywany

W przedwczesnym wytrysku głównym problemem jest to, że nie da się zapanować nad momentem ejakulacji, można jednak zareagować w momencie, gdy ten szczyt dopiero się zbliża. Wtedy właśnie warto przerwać stymulację członka, tak że podniecenie straci na sile i będzie można moment wytrysku przesunąć trochę w czasie.Takie przerywanie stosunku czy masturbacji można powtarzać kilkukrotnie, dobrze jednak, by działo się to w sposób w miarę naturalny, a więc na przykład podczas zmiany pozycji seksualnej.

Warto w ogóle znaleźć takie pozycje dla siebie, które są najmniej pobudzające – stymulacja jest na tyle mocna, że podniecenie umożliwia utrzymanie erekcji i odczuwanie przyjemności z seksu, jednak nie tak silna, by do ejakulacji doszło po kilku minutach. Odczucia podczas seksu może też trochę przytłumić stosowanie prezerwatyw, zwłaszcza tych trochę grubszych, z substancjami znieczulającymi, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować podczas stosunku swoje podniecenie.

2) Wydłużenie gry wstępnej

Dobrym rozwiązaniem jest też wydłużenie gry wstępnej. To sprawia, że sama penetracja może trwać krócej, a i tak udaje się zapewnić rozkosz swojej partnerce, właśnie dzięki wydłużonym pieszczotom.

 

3)Warto ćwiczyć mięśnie Kegla

Ćwiczenia mięśni Kegla zaleca się przede wszystkim kobietom, ale takie treningi bardzo służą także mężczyznom. Głównie dlatego, że właśnie dzięki mięśniom Kegla można się nauczyć kontroli nad erekcją oraz wytryskiem – gdy te mięśnie są silne i dobrze wyćwiczone, trudności z osiągnięciem wzwodu są mniejsze, a ejakulację da się opóźnić.

Ćwiczenia nie są trudne, bo polegają po prostu na dynamicznym napinaniu i rozluźnianiu mięśni – są to te mięśnie, których się używa, gdy chce się powstrzymać oddawanie moczu. W ciągu dnia warto wykonać kilka serii takich ćwiczeń.

4)Mniej stresu

Warto też nauczyć się panowania nad swoimi nerwami, bo to z ich powodu często pożycie seksualne w ogóle się nie układa. Nerwowy tryb życia czy zdenerwowanie przed zbliżeniem bardzo często odbijają się na fizycznych możliwościach seksualnych, dlatego leczenie swoich problemów z potencją czy właśnie przedwczesnym wytryskiem dobrze jest zacząć od głowy i własnej psychiki – jeśli umie się zapanować nad stresem, to jest wielce prawdopodobne, że uda się zapanować choć częściowo nad własną męską niemocą.

5)Zabieg chirurgiczny – neurotomia

Pomocy można też szukać u lekarza. Neurotomia to zabieg, który pomaga zmniejszyć wrażliwość penisa na bodźce seksualne, a polega on na tym, że przecina się chirurgicznie nerwy odpowiedzialne za pobudzenie. Jest to jednak poważna operacja, więc trzeba się liczyć z ryzykiem – zabieg może wywołać poważne skutki uboczne i jeszcze bardziej zaburzyć funkcje seksualne.

 

6)Tabletki na przedwczesny wytrysk

 

climax control tabletkiZdecydowanie mniej inwazyjną, ale równie skuteczną metodą są specjalne tabletki na przedwczesny wytrysk. Mają one w swoim składzie substancje znieczulające i zmniejszające wrażliwość członka, dzięki czemu podczas zbliżenia możliwe jest wreszcie kontrolowanie momentu wytrysku.

Kuracja takimi tabletkami jest bardzo prosta, bo po prostu należy je przyjmować codziennie, w zalecanych przez producenta dawkach, a efekty tego leczenia powinny być widoczne już po kilku tygodniach stosowania. Do takich preparatów zalicza się na przykład Climax Control, tabletki dostępne bez recepty, przeznaczone dla wszystkich mężczyzn, którzy mają problem z przedwczesnym wytryskiem.

 

7)Inne metody na opóźnienie wytrysku

Do często polecanych metod opóźniających wytrysk zalicza się też picie alkoholu oraz masturbację tuż przed stosunkiem. O ile doraźnie takie metody faktycznie mogą zadziałać, tak na dłuższą metę są szkodliwe, a przede wszystkim to nie rozwiązują istoty problemu.

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *